Základní informace

profil firmy

MarisPolymers  nabizí hydroizolační a podlahové sytémy nejvyšší kvality v zajímavých cenových relacích pro aplikace :

Tekutá hydroizolace střech, Sanace a renovace teras, Izolace balkonů,  Zelené střechy, Lité podlahy, Ochrana stavebních konstrukcí, Poškozená lepenka, apod.

Pryskyřice a pojivo pro kamenný, pískový koberec - popis-zde

 

Hydroizolace:

Základním produktem v systému hydroizolací je  

video zde..       katalog zde...  ...Techn.list Mariseal250 zde

Tato jednosložková polyuretanová membrána se jednoduše nanáší štětcem či válečkem, na povrchy jako: beton, asfaltová folie, kov, dřevo apod.

Výhodou je, že pronikne do všech spár a trhlin a po vytvrdnutí vytvoří pružnou ( průtažnost 900%), UV odolnou Úžasný , vodě odolnou membránu Plačící , která udrží vodní sloupec 100 cm . Má vynikající přilnavost a parametry odtrhu od pokladu( > 2 N/ mm² ) a proto ideálně řeší problémové přechody střech a teras ke klempířským a technickým prvkům (vpusti, ventilace, kanály apod. )

Spotřeba se pohybuje podle druhu použití 1,5 - 2,5 kg / 1 m2.. Pro stojatou vodu, střechy a trvale vlhké prostory je spotřeba vyšší, pro izolace míst s občásným postříkáním ( zídky, kolmé prostory, oprava stávající izolace) je spotřeba malá.

Cena za 1 kg ( 25kg balení ) ..................114,-. Kč  bez DPH

Popis systému např zde(beton) a zde(dlažba)




NOVINKA :


Vodouředitelná varianta Mariseal250....250 AQUA

Výborné nové produkty, vlastnosti jako Mariseal250, průtažnost  2000 %  !!!

výhody: jednosložková, bezrozpouštědlová, bez zápachu. Nádoby a nástroje se snadno myjí vodou .Po otevření orig. obalu není potřeba tak dukladně dbát na rychlé použití a správné zavírání nádob, jako u rozpouštědlové membrány Mariseal 250.

 

 

Druhým hlavním produktem je ............katalog   ..

..video ke shlédnutí-zde.............................................. techn list zde..............................aplikace-zde

 


Toto je průhledná, jednosložková, UV stálá Úžasný , nežloutnoucí, hydroizolační membrána. Používá se všude tam , kde chceme zachovat vzhled původního podkladu : terasy, balkony s dlažbou, pohledový beton, dřevo.   Výhodou je, že řeší průniky vody ve spárách, trhlinách apod., které nejsou vidět,  a přitom způsobují problémy s protékáním vody.

Maritrans se používá jeko průhledné pojivo na kamenný či pískový koberec        popis-zde